Social Tracking (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: description
kn: ವಿವರಣೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: label
kn: ಲೇಬಲ್
