Social Tracking (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Provider
ml: ദാതാവ്
