Social Tracking (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Label
my: အညွန်း

en: About
my: အကြောင်း
