Social Tracking (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Label
nn: Etikett

en: Basic settings
nn: Grunnleggjande innstillingar

en: Web services
nn: Nettjenester
