Social Tracking (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: description
oc: descripcion

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: About
oc: A prepaus

en: Web services
oc: Servicis Web
