Social Tracking (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Label
pl: Etykieta

en: description
pl: opis

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: About
pl: O stronie

en: Web services
pl: Usługi web

en: label
pl: etykieta
