Social Tracking (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Label
ru: Метка

en: description
ru: описание

en: Provider
ru: Поставщик

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: About
ru: Информация

en: Web services
ru: Веб-службы

en: label
ru: метка
