Social Tracking (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Label
tr: Etiket

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: About
tr: Hakkında

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: label
tr: etiket
