Social Tracking (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Basic settings
hi: बेसिक सेटिंग्स

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: About
hi: के बारे में

en: Web services
hi: वेब सेवाएं

en: label
hi: लेबल
