Social Tracking (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Label
lv: Etiķete

en: description
lv: apraksts

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: About
lv: Par

en: Web services
lv: Web servisi
