Social Tracking (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Provider
am: አቅራቢ
