Social Tracking (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Provider
el: Πάροχος

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: About
el: Περί

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: label
el: ετικέτα
