Social Tracking (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Label
et: Nimetus

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused

en: label
et: silt
