Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
