Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: ID
hu: Azonosító

en: Node
hu: Tartalom

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: minutes
hu: perc

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Welcome message
hu: Üdvözlőüzenet

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 45 minutes
hu: 45 perc

en: Modal
hu: Felugró ablak

en: Social
hu: Közösségi

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: @count hour | @count hours
hu[0]: @count óra
hu[1]: @count óra

en: @count minute | @count minutes
hu[0]: @count perc
hu[1]: @count perc

en: @count day | @count days
hu[0]: @count nap
hu[1]: @count nap

en: @count week | @count weeks
hu[0]: @count hét
hu[1]: @count hét

en: @count second | @count seconds
hu[0]: @count másodperc
hu[1]: @count másodperc
