Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: ID
az: İD

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir
