Social Virtual Event BBB (1.0.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан
