Social Virtual Event BBB (1.0.1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Reset
pl: Resetuj

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en:  days
pl:  dniach

en:  minutes
pl:  minut

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
