Social Virtual Event BBB (1.0.3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque
