Social Virtual Event BBB (1.0.3) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Reset
hr: Poništi

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: Asc
hr: Uzlazno
