Social Virtual Event BBB (1.0.5) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Node
tr: Düğüm

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 10 minutes
tr: 10 dakika

en: 15 minutes
tr: 15 dakika

en: 30 minutes
tr: 30 dakika

en:  minutes
tr:  dakika

en: Social
tr: Sosyal

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
