Social Virtual Event BBB (1.0.5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক
