Social networks wall (2.1.4) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
