Social networks wall (2.1.4) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
