Social networks wall (2.1.4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Display
fi: Näyttö

en: Widget
fi: Widgetti

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
