Social networks wall (2.1.4) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Display
ja: 表示

en: Widget
ja: ウィジェット

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
