Social networks wall (2.1.6) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: ID
hu: Azonosító

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Social
hu: Közösségi
