Social networks wall (2.1.7) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Display
eu: Bistaratu

en: ID
eu: IDa

en: Machine name
eu: Makinaren izena
