Social networks wall (2.1.7) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Widget
ps: کاروونی

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
