Social networks wall (2.1.8) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ
