Social networks wall (2.1.8) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo
