Social networks wall (2.1.8) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Display
ka: ჩვენება
