Social networks wall (2.1.8) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Social networks
lv: Sociālie tīkli

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Widget
lv: Logrīks

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Weight for @title
lv: Svars @title
