Social networks wall (2.1.8) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Display
mn: Харуулах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
