Social networks wall (2.1.8) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Social networks
nl: Sociale netwerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Display
nl: Weergeven

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Social
nl: Sociaal
