Social networks wall (2.1.8) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
