Social networks wall (2.1.8) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
