Social networks wall (2.1.8) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Social networks
uk: Соціальні мережі

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Display
uk: Показ

en: Widget
uk: Віджет

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Social
uk: Суспільний
