Social networks wall (2.2.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Display
az: Monitor

en: ID
az: İD

en: Widget
az: Vidcet

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı
