Social networks wall (2.2.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Display
he: תצוגה

en: Widget
he: וידג'ט

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
