Social networks wall (2.2.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Display
ca: Visualització

en: Widget
ca: Giny

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
