Social networks wall (2.2.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Social networks
es: Redes sociales

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Display
es: Presentación

en: Widget
es: Control

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Weight for @title
es: Peso para @title
