Social networks wall (2.2.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Social networks
et: Sotsiaalvõrgustikud

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Display
et: Kuva

en: Widget
et: Vidin

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Weight for @title
et: @title kaal
