Social networks wall (2.1.7) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Social networks
hi: सामाजिक तंत्र

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
