Social networks wall (3.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Display
ar: العرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Widget
ar: ودجة

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
