Social networks wall (3.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Display
bs: Prikaz
