Social networks wall (3.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
