Social networks wall (3.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
