Social networks wall (3.0.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Social networks
fr: Réseaux sociaux

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Display
fr: Affichage

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title
