Social networks wall (3.0.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Social networks
ml: സോഷ്യൽ നെറ്റ്‌വർക്കുകൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ
